0.00 PLN

FISZKI język angielski Matura ustna

Cena brutto: 37.80 PLN

Rozmiar: 300 kartoników


Tytuł "FISZKI - Matura ustna" skierowany jest zarówno do maturzystów zdających język angielski na poziomie podstawowym (B1), jak i zaawansowanym (B2). Zawiera blisko 700 słów i zwrotów, które pomagają nadać wypowiedzi ustnej płynny i naturalny charakter. Dołączona gratis płyta CD zawiera 90 minut nagrań i pozwala opanować bezbłędną wymowę wszystkich haseł.

Pozycja ta stanowi doskonałe uzupełnienie tytułów przygotowujących do pisemnej części egzaminu maturalnego - "FISZKI - Matura podstawowa" lub "FISZKI - Matura rozszerzona".

Kursy "Matura podstawowa" i "Matura rozszerzona" pozwolą w pełni przygotować się zarówno do pisemnej, jak i do ustnej części egzaminu maturalnego, odpowiednio na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Każdy z kursów stanowi kompleksowe repetytorium, obejmujące niezbędne na danym poziomie słowa i zwroty oraz uwzględniające wszystkie wymagane konstrukcje gramatyczne.

Autorzy dołożyli wszelkich starań, aby kartoniki były maksymalnie przejrzyste i zawierały tylko niezbędne informacje. Taka forma przekazu gwarantuje, że po kilku obróceniach kartonika zapamiętuje się jego treść.
Kartoniki ponumerowano, tak by możliwa była jednoczesna nauka z FISZEK i nagrań dźwiękowych (mini-CD mp3 jest częścią zestawu).

Płyta zawiera 300 plików - nagranie haseł znajdujących się na pojedynczym kartoniku stanowi oddzielny plik. Hasła nagrano w systemie: hasło w języku polskim - hasło w języku obcym. Po hasłach w języku obcym pozostawiono przerwę, aby umożliwić głośne powtórzenie słowa lub zdania.

Starannie dobrane słowa i zwroty zostały usystematyzowane w 12 kategoriach tematycznych, które odpowiadają zagadnieniom pojawiającym się na egzaminie maturalnym. Dzięki takiemu podziałowi maturzysta podczas każdej części egzaminu z łatwością przywoła słowa związane z konkretnym zadaniem i umiejętnie zbuduje na nich swoją wypowiedź - czy to odgrywając scenkę, czy opisując obrazek, czy też relacjonując wydarzenia.

Każdy tytuł z tej serii zawiera 300 przejrzystych kartoników, zgromadzonych w specjalnym pudełku ze zintegrowanym systemem MEMOBOX®. Dodatkowo w skład zestawu wchodzi płyta mini-CD oraz plastikowe etui.

 

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij