0.00 PLN

FISZKI język niemiecki Biznes

Cena brutto: 78.75 PLN

Rozmiar: 1040 kartoników

Tytuł zawiera ponad 2500 specjalistycznych słów i zwrotów podzielonych na 38 kategorii tematycznych. Tytuł skierowany jest do pracowników biurowych, przedsiębiorców, osób zamierzających podjąć pracę za granicą, a także studentów kierunków ekonomicznych i prawniczych, znających język niemiecki na poziomie średnio zaawansowanym.

Autorzy dołożyli wszelkich starań, aby kartoniki były maksymalnie przejrzyste i zawierały tylko niezbędne informacje. Taka forma przekazu gwarantuje, że po kilku obróceniach kartonika zapamiętuje się jego treść.
Kartoniki ponumerowano, tak by możliwa była jednoczesna nauka z FISZEK i nagrań dźwiękowych (wersja audio dostępna oddzielnie).

Starannie dobrane słownictwo zostało usystematyzowane w 38 kategoriach tematycznych, które wyczerpująco przedstawiają słownictwo związane z szeroko pojętą ekonomią. W obrębie każdej kategorii kartoniki ułożone są tak, by słówka tworzyły logiczny ciąg skojarzeń. Dzięki tym zabiegom przyswajanie słówek staje się łatwiejsze - w metodyce nauczania uznaje się, że szybciej i skuteczniej uczy się logicznie ze sobą powiązanych informacji niż np. ciągu słów ułożonych w porządku alfabetycznym.

Seria 1000 to nasza sztandarowa seria. Każdy tytuł serii zawiera 1100 kartoników, pudełko do nauki - MEMOBOX® oraz poręczne plastikowe etui.

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij