0.00 PLN

Hip Hop School Dance - Kurs Tańca Dla Młodzieży

Cena brutto: 39.36 PLN

Rozmiar: .

.
Kurs tańca dla młodzieży. Dwie wersje na jednej płycie DVD.

1. telewizyjna – przeznaczona dla stacjonarnych (filmowych) odtwarzaczy DVD
2. komputerowa – przeznaczona dla komputerów typu PC

Tak więc z kurs można uruchomić zarówno na telewizorze (obsługuje się go wtedy za pomocą pilota odtwarzacza DVD) jak i na komputerze!

Witaj w niezwykłej szkole. Jeśli zechcesz, taniec stanie się pasją, która pozwoli Ci naprawdę cieszyć się życiem. Talent już masz! Wystarczy odrobinę wysiłku i wiary w siebie, aby zadziwić świat. Pomoże Ci w tym Hip-Hop School Dance - kurs przeznaczony dla początkujących i zaawansowanych adeptów tańca Hip-Hop. Tego nie znajdziesz nigdzie indziej: nietypowe, ale łatwe do opanowania kroki oraz figury uczynią Cię numerem 1 na każdej imprezie.

- profesjonalna realizacja
- dynamiczne figury i układy
- szybkie efekty nauki

Wszystko dokładnie pokazane i objaśnione. Dla ułatwienia, każdy układ podzielony został na poszczególne figury. Każdą z figur można zobaczyć w wykonaniu solowym lub grupowym, w tempie normalnym lub spowolnionym. Możesz też włączyć rozliczanie rytmu oraz obejrzeć pokaz w mistrzowskim wykonaniu.

Kurs przygotowany został przez Akademię Talent – polską grupę taneczną na co dzień występującą na liczących się imprezach, pokazach i konkursach. Dziewczyny z Gdańska po prostu wiedzą jak to się robi!

Na płycie DVD znajduje się kurs w dwóch wersjach:
- telewizyjnej - do użycia w stacjonarnych odtwarzaczach DVD
- komputerowej - do uruchomienia na komputerach klasy PC

Wymagania sprzętowe: komputer PC z procesorem 1 GHz, napęd DVD, system XP/Vista/7.
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij