0.00 PLN

Klocki konstrukcyjne - duży zestaw, 480 elementów

Cena brutto: 127.92 PLN

Rozmiar: 4,2 x 2,4 x 0,6 cm

.
Nr katalogowy: 030-6003

Niezliczone budowle, postacie, przedmioty, a nawet pojazdy - fantazja dziecka nie ma granic. Klocki umożliwiają zarówno tworzenie konstrukcji przestrzennych, jak i płaskich mozaik lub ornamentów.

Wyjątkowe, różnorodne kształty klocków w klasycznych kolorach. Klocki wykonane są z wysokiej jakości, elastycznego tworzywa co gwarantuje dokładne, bezproblemowe dopasowywanie klocków do siebie w wymyślonych przez dziecko kombinacjach. Dołączone koła i osie zwiększają tematykę i stwarzają nowe pole do popisu.

Doskonałe zarówno do przedszkola, jak i domu; dla chłopców, jak i dziewczynek. Słowem wszędzie tam, gdzie są aktywne rączki dzieci i główki pełne pomysłów. Pamiętajmy, że klockami chętnie bawią się również starsze dzieci - taki zestaw pobudza ich wyobraźnię, i stanowi wspaniałą alternatywę dla ekranu telewizora bądź komputera.

Klocki te sprawdzają się już od 60 lat w praktyce przedszkolnej i w domu.

» Zastosowanie:
usprawnianie małej motoryki
ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej
rozwijanie wyobraźni i kreatywności
kształtowanie intuicji geometrycznej
rozróżnianie kolorów


» Zawartość:
ok. 450 klocków konstrukcyjnych w 5 kolorach
podstawowy wymiar klocka: 4,2 x 2,4 x 0,6 cm
20 kół
10 osi
  • Opinie klientów
  • Poleć znajomemu
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię
  • * pole obowiązkowe

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij