Klocki z pianki - wieś, 29 sztuk

Rozmiar: W opisie

Nr katalogowy: 030-6934

Mieszany komplet klocków z pianki z elementami specjalnymi, tj.: zwierzęta, drzewka figurki osób. Piankowe klocki zdobywają uznanie z uwagi na swoje właściwości. Klocki te są bezpieczne dla dzieci i ciche w użyciu. Podczas zabawy maluszki mogą tworzyć z nich budowle, rozpoznając różne kolory i kształty. Klocki piankowe można łączyć w czasie konstruowania z klockami drewnianymi, zapewniając kontrastowe doznania podczas budowania (lekki-ciężki, twardy-miękki). Klocki wykonane są z trwałej, bezzapachowe pianki, która jest bezpieczna nawet dla małych dzieci. Można je czyścić na mokro. Grubość klocków wynosi 3,5 cm.

Od 12 m-cy

Zawartość: 29 klocków z pianki - różne kształty - wysokie drzewko 12 cm