Kolorowy krajobraz nad rzeką

Rozmiar: .

Nr katalogowy: 360-1410

Kolorowa rzeka, wyspy i mostki tworzą przeróżne krajobrazy przeszkód dla dziecięcych stóp i zainspirują dziecięcą fantazję. Zestaw 25 elementów z najwyższej jakości tworzywa to idealne przyrządy do zabaw grupowych. Rozwijają kreatywność, ćwiczą równowagę i uczą samokontroli nad własnymi mięśniami . Przemyślany kształt poszczególnych elementów pozwoli stworzyć różnorodne sytuacje.

Kolorowe elementy występujące w zestawie "Krajobraz nad rzeką" można też nabyć oddzielnie.

» Zawartość:
25 elementów w trzech kształtach: rzeka (21 sztuk), wyspa (2 sztuki), mostek (2 sztuki)
wykonane z mocnego tworzywa o żywych barwach
elementy zaopatrzone w antypoślizgowe podkładki