0.00 PLN

Liczydło z białą tablicą

Cena brutto: 854.85 PLN

Liczydło duże drewniane szczególnie dedykowane dla przedszkoli i szkół podstawowych.
Liczenie na liczydle zwłaszcza w początkowym etapie rozwoju dziecka rozwija jego wyobraźnię ,pomaga w rozwiązywaniu zadań matematycznych, liczenia ,rozwijaniu umiejętności analitycznych jak i motorycznych.

Wymiary:

w stanie złożonym 1200x800x60 /mm/

w stanie rozłożonym 1200x800x500 /mm/


Przeznaczenie:

Liczydlo ze sztalugą łączy zalety liczydła oraz sztalugi do pisania pisakiem suchościeralnym. Liczydło umożliwia naukę liczenia oraz realizacji zadań matematycznych w przedszkolach i szkole podstawowej, sztaluga natomiast pomaga w zapisywaniu różnych działań matematycznych.


Wykonanie:

Wykonane jako podwójne skrzydło z ramy drewnianej lakierowane w  kolorze drewna. Na prętach umieszczone są zółto-czerwone kulki drewniane pełne o średnicy 34 mm. W dolnej części umieszczone jest działanie matematyczne z wycinanek drewnianych. Z drugiej części mamy sztalugę do pisania pisakiem suchościeralnym. Część robocza sztalugi wykonana z blachy metalowej malowanej proszkowo.

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij