0.00 PLN

Liczydło z białą tablicą ekonomiczne

Cena brutto: 799.50 PLN

Liczydło duże drewniane szczególnie dedykowane dla przedszkoli i szkół podstawowych.
Liczenie na liczydle zwłaszcza w początkowym etapie rozwoju dziecka rozwija jego wyobraźnię ,pomaga w rozwiązywaniu zadań matematycznych, liczenia ,rozwijaniu umiejętności analitycznych jak i motorycznych.

Wymiary:

w stanie złożonym 1200x800x60 /mm/

w stanie rozłożonym 1200x800x500 /mm/


Przeznaczenie:

Liczydlo ze sztalugą łączy zalety liczydła oraz sztalugi do pisania pisakiem suchościeralnym. Sztaluga jest magnetyczne, co pozwala na umieszczenie na niej informacji za pomocą magnesów. Liczydło umożliwia naukę liczenia oraz realizacji zadań matematycznych w przedszkolach i szkole podstawowej, sztaluga natomiast pomaga w zapisywaniu różnych działań matematycznych.


Wykonanie:

Wykonane jako podwójne skrzydło z ramy drewnianej w pastelowych kolorach. Na prętach umieszczone są zółto-czerwone kulki drewniane pełne o średnicy 34 mm.  Część robocza sztalugi wykonana z blachy metalowej malowanej proszkowo.

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij