Literki Cyferki

Literki Cyferki

Przygotowany we współpracy z pedagogami zbiór gier matematycznio-językowych. Gry uczące czytać i liczyć przeznaczone dla dzieci w wieku 4-7 lat. Gry uczą znajomości liter, cyfr, liczb i wyrazów. Kształtują umiejętność liczenia oraz rozumienia słyszanego i czytanego tekstu. Bawiąc rozwijają wiedzę i umiejętności potrzebne w edukacji wczesnoszkolnej.

Literki cyferki, to gry uczące czytać i liczyć:
- Bawią wesołymi grami z literami i liczbami
- Uczą liter, liczb, rozumienia słów
- Rozwijają wiedzę i umiejętności szkolne

Każda gra posiada kilka stopni trudności, co pozwala dopasować wymagania do aktualnych możliwości dziecka!
Dodatkowo program zawiera super karty do wydrukowania, zawierające atrakcyjne ćwiczenia związane z tematyką programu.

System operacyjny: Windows XP/Vista/7 (32bit)
Napęd: CD/DVD
Komputer: PC z procesorem min. 600 MHz