0.00 PLN

Logoobrazki. Część II - rotacyzm.

Cena brutto: 49.20 PLN

Rozmiar: .

Program dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat. Służy do kształtowania prawidłowej wymowy głosek j, l, r oraz wspomagania harmonijnego rozwoju u dzieci. Opracowany jest na bazie ponad 500 obrazków.
Program charakteryzuje się prostą obsługą oraz przystosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo.

Program ma 4 poziomy kształtowania umiejętności:

POZIOM I: złożony z ćwiczeń obrazkowych. Przeznaczony dla dzieci najmłodszych. Kształtuje umiejętność spostrzegania i dobierania takich samych elementów.

POZIOM II: kształtuje podstawowe umiejętności związane z poznawaniem liczb i cyfr, logicznym myśleniem, analizą i syntezą wzrokową i słuchową.

POZIOM III: kształtuje umiejętność czytania prostych wyrazów, dodawania i odejmowania (od 0-9), tworzenia skojarzeń, dobierania elementów w kategorie.

POZIOM IV: doskonali umiejętność czytania i liczenia, porównywania ilości elementów oraz bardziej skomplikowanych operacji myślowych.

Wymagania systemowe:
system operacyjny: Windows XP/Vista/7,
pamięć RAM Windows 98 – 128 MB, XP - 512 MB, Vista/7 - 1 GB,
HDD - 400 MB wolnego miejsca,
karta dźwiękowa,
grafika - minimalna rozdzielczość 1024 x768,
czytnik CD ROM
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij