0.00 PLN

Magnetyczna piramida żywienia dla dzieci

Cena brutto: 419.43 PLN

Rozmiar: 80cm x 60cm

Duża magnetyczna tablica edukacyjna dla dzieci z zestawem 35 różnych produktów żywnościowych do samodzielnego przyklejania przez dzieci. Znakomita pomoc edukacyjna dla dzieci, wspomagająca realizację treści programowych w szkole i przedszkolu oraz praktyczna pomoc dla nauczycieli i opiekunów.

Estetyczna tablica magnetyczna w ramce, do powieszenia na ścianie, przedstawiająca piramidę żywienia dla dzieci. W komplecie znajduje się 35 różnych produktów żywnościowych wyciętych z folii magnetycznej. Dziecko może samodzielnie umieszczać poszczególne produkty żywnościowe w odpowiednich miejscach na piramidzie żywieniowej.
Tablica dydaktyczna zachęca i aktywizuje dzieci do samodzielnego umieszczania składników pożywienia na odpowiednich poziomach piramidy żywieniowej. To co jedzą dzieci wpływa bezpośrednio na ich samopoczucie i funkcjonowanie całego organizmu. Dlatego tak ważne jest kształtowanie odpowiedniego jadłospisu już od najmłodszych lat co wpisuje się w tak popularny dziś "zdrowy styl życia".
Zabawa z tablicą utrwala odpowiednie nawyki żywieniowe już u najmłodszych dzieci wpływając na rutynowe zachowania w życiu dorosłym.
Wartości dydaktyczne tablicy "Piramida żywienia dla dzieci":
- rozwijanie zdolności manualnych oraz pamięci u dzieci
- przyswajanie przez dzieci treści dotyczących zdrowego odżywiania
- kształtowanie od młodych lat postaw prozdrowotnych
- integracja grupy przedszkolnej wokół wspólnej zabawy edukacyjnej

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij