0.00 PLN

Mała Akademia- Klasy 2 i 3

Cena brutto: 49.20 PLN

Rozmiar: .

.
KLASY 2 i 3

program dla dzieci w wieku 7-10 lat

Sprawność i bystrość umysłu to najważniejsze cechy niezbędne dla prawidłowego rozwoju dzieci wkraczających w wiek szkolny.

MAŁA AKADEMIA - KLASY 2 i 3 - jest kolekcją 27 multimedialnych gier i łamigłówek logicznych kształcących umiejętność sprawnego myślenia i podejmowania decyzji. Świeże i oryginalne pomysły gwarantują doskonałą zabawę i pełny rozwój potrzebnych zdolności.

Świeże i oryginalne pomysły gwarantują doskonałą zabawę i pełny rozwój potrzebnych zdolności. Dzieci bawią się w swoim tempie, bez niepotrzebnego stresu, a efektem zabawy jest wydobycie oraz rozwój możliwości i potencjału intelektualnego. Doświadczenia, zdolności i umiejętności zdobyte podczas zabawy mają wszechstronne zastosowanie i są niezbędne w rozwoju i edukacji.

27 SUPER GIER I ŁAMIGŁÓWEK

ROZWÓJ ZDOLNOŚCI SZKOLNYCH

SPRAWNOŚĆ I BYSTROŚĆ UMYSŁU

Wymagania: komputer PC z procesorem 1 GHz, system Windows XP/Vista/7.

Egzemplarze promocyjne programu zawierają miły upominek – relaksującą układankę!
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij