0.00 PLN

Mały elektryk 1

Cena brutto: 258.30 PLN

Rozmiar: w opisie

Witamy w fascynującym świecie elektrycznych eksperymentów, które przeznaczone są dla dzieci w różnym wieku. Podczas gdy uczniowie pracować będą z zestawem i składać różne modele, wielokrotnie usłyszą Państwo ich zachwycone głosy pełne odkrywczych sformułowań. Składając model proponowany model dzieci wykorzystują całe swoje dotychczasowe doświadczenie i bawią się techniką w sposób praktyczny. Zwłaszcza, iż budowane urządzenie ma związek z otoczeniem i codziennym życiem. Wykonując eksperymenty z "małym elektrykiem" uczniowie uczą się rozwiązywania problemów poprzez szukanie rozwiązań, porównywanie zadań, stawianie hipotez i ich udowadnianie.

Zawartość:

- 31 elementów (2 podstawki na żarówkę, 2 przełączniki, 1 silniczek elektryczny, 10 przewodów elektrycznych z wtyczkami, 2 podstawy na baterie, 4 łączniki przewodów, 4 podstawy do mocowania układów z pięcioma złączkami, 1 piankowy wiatraczek)

- instrukcja z schematami eksperymentów

- pudełko

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij