Mały ornitolog II

Rozmiar: .

Nr. Katalogowy: 215

Opis produktu
Pomoc dydaktyczna do wykorzystania w edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej, do zagadnień przyrodniczych jako pomoc demonstracyjna dla nauczyciela, również jako materiał ćwiczeniowy dla dziecka. Do ćwiczeń analizy i syntezy wzrokowej, koordynacji wzrokowo- ruchowej. Służyć może także do ilustrowania tekstów z literatury dziecięcej lub do zastosowania w teatrzykach, ponadto do ćwiczeń plastycznych utrwalający wygląd ptaków. W placówkach realizujących ścieżki proekologiczne - salki dydaktyczne w Parkach Krajobrazowych, Centrach Edukacji Przyrodniczej itp. Celem jest zapoznanie z wyglądem i nazwą popularnych ptaków występujących w Polsce, ich trybem życia i charakterystycznymi odgłosami.

Pakiet zawiera układanki 3- lub 4- częściowe (format B-5) + krążek CD:

3- częściowe dzielone w pionie

• kruk,