0.00 PLN

Młody Europejczyk - multimedialny program edukacyjny

Cena brutto: 148.83 PLN

Rozmiar: .

.
W 2004 roku nasz kraj został przyjęty do Unii Europejskiej stając się częścią zjednoczonej Europy. Od tego czasu edukacja europejska stała się jednym z ważniejszych elementów wychowania dzieci. Każdy młody Polak powinien posiadać podstawową wiedzę dotycząca europejskiej wspólnoty oraz jej poszczególnych członków.

“Młody Europejczyk” to multimedialny program wprowadzający dzieci w świat zjednoczonej Europy, pozwalający uświadamiać im, że wokół nas żyją ludzie innych narodowości i odmiennych kultur. Poprzez zabawę dzieci poznają ciekawe miejsca oraz różne zwyczaje panujące w poszczególnych krajach Unii Europejskiej.

Młody Europejczyk” to zestaw 5 płyt podzielonych na dwie części. W skład pierwszej części wchodzi program komputerowy z licencją do 30 stanowisk komputerowych.

Zawartość programu to:
Ogólna prezentacja dotyczącą Unii Europejskiej

Prezentacje multimedialne przedstawiające 27 państw Unii Europejskiej. 12 krajów zostało szczegółowo omówionych w prezentacjach podzielonych na 9 następujących kategorii:
najważniejsze podstawowe wiadomości dotyczące danego kraju;
słynni ludzie;
kulinaria: popularne potrawy danego państwa;
kultura regionalna: stroje, zwyczaje obowiązujące w regionie danego państwa;
sztuka: słynni pisarze, malarze, dzieła;
podstawowe zwroty w językach omówionych państw wraz z tłumaczeniem;
ciekawostki dotyczące omawianego kraju;
tradycje świąteczne: Boże Narodzenie;
piękne i niezwykłe miejsca, które warto odwiedzić w danym kraju
Do pozostałych 15 państw przygotowano prezentacje ogólnie opisujące dane państwo.
Łamigłówki: układanki, puzzle, kolorowanki związane z omawianym Państwem przygotowane do rozwiązywania na komputerze jak i do wydruku. Łącznie to ponad 120 układanek i kolorowanek na komputer oraz ponad 75 kart pracy przygotowanych do wydruku, w skład których wchodzą testy obrazkowe, wycinanki i kolorowanki;

Hymny wszystkich państw Unii Europejskiej wykonywane przez Orkiestrę Reprezentacyjną Wojska Polskiego

Druga część programu to 4 płyty DVD umożliwiające odwarzanie wszystkich prezentacji (łącznie ponad 5 godzin) na stacjonarnych odtwarzaczach DVD, bez konieczności korzystania z komputera.

Wszystko to sprawia, że korzystanie z programu "Młody Europejczyk" daje każdemu dziecku możliwość zdobywania i poszerzania wiedzy o otaczającym go świecie poprzez dobrą zabawę.

Wymagania sprzętowe: procesor PIII 1GHz, pamięć 512MB, karta dźwiękowa, 2GB wolnego miejsca na dysku, napęd DVD, .Net Framework2.0, Flash Player 9 lub nowszy, Windows Media Player 10 lub nowszy, Adobe Reader 8.1.2 lub nowszy.

LICENCJA NA 30 STANOWISK KOMPUTEROWYCH
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij