0.00 PLN

Modułowy tor przeszkód

Cena brutto: 868.38 PLN

Rozmiar: W opisie

.
Nr katalogowy: 360-1430

Nowy, ekscytujący system do budowania różnorodnych torów przeszkód. Solidne elementy można zestawiać ze sobą na rozmaite sposoby, organizując dzieciom ćwiczenia ruchowe na różnym poziomie trudności. W komplecie znajdują się deski wykonane z tworzywa z antypoślizgową powierzchnią, które wewnątrz wzmocniono stalową płytą (nie pękają i nie odkształcają się). Deski można mocować do okrągłych platform z dowolnej ich strony. Okrągłe platformy różnią się wysokością i średnicą podstawy. Platformy żółte mają wysokość 10 cm i jednej okręg do mocowania desek. Platformy czerwone mają wysokość 24 cm, lecz umożliwiają zaczepienie deski na trzech okręgach. Dzięki temu możemy zbudować równoważnie o różnej odległości od podłoża, a także równoważnie pochyłe.

Wiek: 3-8 lat

Zawartość: 5 desek niebieskich (dł. 72 cm, szer. 13 cm, grub. 3 cm) - 2 platformy żółte (śr. 27 cm, wys. 10 cm) - 3 platformy czerwone (śr. 40 cm, wys. 24 cm)
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij