0.00 PLN

Multimedialny ćwiczeniowy atlas do religii

Cena brutto: 179.55 PLN

Multimedialny ćwiczeniowy atlas do religii zawiera 11 tematów z historii chrześcijaństwa, poczynając od starożytnego Izraela i Starego Testamentu, a kończąc na życiu i dziele papieża Jana Pawła II. Funkcjonalności atlasu pozwalają na stworzenie kilkunastu wariantów do każdej mapy ćwiczeniowej, powiększanie wybranego fragmentu mapy oraz dają możliwość wpisywania własnych poleceń. Opcja drukowania umożliwia wydruk mapy o wybranym obszarze i zakresie treściowym. Atlas cechuje się prostą, intuicyjną obsługą.

Absolutnie unikatowym rozwiązaniem przyjętym przez Wydawnictwo MERIDIAN jest sposób licencjonowania naszych multimediów - licencja jest bezterminowa i upoważnia do kopiowania i przekazywania atlasu uczniom wszystkich roczników w obrębie danej jednostki edukacyjnej.

Spis treści atlasu do religii:


Starożytny Izrael od X do VI w. p.n.e.
Palestyna za czasów Chrystusa
Rozwój chrześcijaństwa w I-V w. n.e.
Chrześcijaństwo w VI-XV wieku
Królestwo Jerozolimskie i państwa lenne (1099-1244)
Wyprawy krzyżowe
Wielka schizma zachodnia
Religia w Rzeczpospolitej XVI wieku
Życie i dzieło Papieża Jana Pawła II
Dzieje Polski - władcy i wydarzenia
Dziedzictwo narodowe - 1000 lat polskiej kultury

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij