0.00 PLN

Niby - życie w Nibylandii Niby - życie w Nibylandii - Uzależnienia: Alkohol, Nikotyna, Narkotyki

Cena brutto: 27.30 PLN

Rozmiar: 155X230

Liczba_Stron: 109
Format: 155X230
Autor: S. Urszula Kłusek Sac, Br. T. Ruciński Fsc
Data_Wydania: 2007
Oprawa: Miękka
Zamiarem twórców scenariusza było zdemaskowanie różnych form ucieczek przed życiem, twórczością, prawdą. Autorzy zachęcają wychowawców, by uświadamiali młodzieży istnienie czyhających pułapek, jak: reklama, magia, sekty, satanizm, kultura śmierci.

Każdy scenariusz jest poprzedzony refleksją na temat namiastek i falsyfikatów, o których będzie mowa na spotkaniu. W planie lekcji zostały uwzględnione różnorodne metody i pomoce, a także materiały w postaci załączników. Spis treści: Chcesz wysiąść w życia biegu? Przyczyny i konteksty myśli samobójczych i samobójstw u dzieci i młodzieży; Krajobrazy w... trupim kolorze? O kulturze śmierci; Moc drzemie w... O substytutach mocy i prawdziwej władzy psychiczno-duchowej; Uwodzenie zwierciadłem Andersena. O magicznym oddziaływaniu telewizji; Wytwórcy marzeń bez spełnienia. O obietnicach reklamowych; Boję się, więc... znikam. Źródła i postacie lęków i niepewności oraz ucieczek od nich; Czary... mary... potwory... mamidła... W jaki sposób satanizm zwodzi i niszczy młodych ludzi?; Horoskop jak... wróżka cyganeczka. Na jakich uczuciach grają medialni wróżbici?; Jestem wolny, więc... Nie muszę! Istota wolności; Prawdziwy smak życia. Warunki i konteksty doświadczenia życia jako pasji; Więdną, zanim zakwitną. Przyczyny zaniku radości, pasji i woli życia u młodzieży; Zniewoleni magią rzeczy. O iluzoryczności \\\"mieć

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij