0.00 PLN

Obrazy-Słowa-Dźwięki - wersja podstawowa

Cena brutto: 398.52 PLN

Rozmiar: .

Program „Obrazy-Słowa-Dźwięki” (wersja podstawowa) to multimedialna baza zawierająca zdjęcia, napisy, grafiki, dźwięki (nagrania lektora, onomatopeje i dźwięki otoczenia). Podstawą pracy z programem jest wybór właściwego do terapii zakresu zasobów, a następnie praca na odpowiednich zadaniach terapeutycznych (dostępne są następujące programy: pokaz, ćwiczenia, test, memory).
Program przeznaczony jest do wykorzystania na zajęciach terapii logopedycznej, pedagogicznej, psychologicznej. Różnorodność zasobów umożliwia pracę zarówno z osobami dorosłymi (zdjęcia) jak i dziećmi (grafiki).
Liczne możliwości wyboru poszczególnych grup semantycznych a w ich obrębie słów sprawia, że program można dostosować do potrzeb terapii każdego pacjenta.
Po zakończonej terapii wyniki pracy pacjenta są zapisywane, zatem terapeuta może na bieżąco monitorować proces terapii i uzyskane efekty.

Polecamy także:
Obrazy-Słowa-Dźwięki - wersja rozszerzona,
Obrazy-Słowa-Dźwięki - wersja rozszerzona - licencja czasowa.

Do prawidłowego działania programu niezbędne są następujące wymagania sprzętowe:
system operacyjny: Windows XP/Vista/7,
pamięć RAM XP - 512, Vista/7 - 1 GB,
HDD - 1 GB wolnego miejsca,
karta dźwiękowa,
grafika - minimalna rozdzielczość 1024 x768,
czytnik DVD.
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij