0.00 PLN

OPTEK SZM7045T-STL2

Cena brutto: 2799.48 PLN

Rozmiar: .

 

Mikroskopy Serii SZM zostały zaprojektowane dla wymagających użytkowników.

 

Posiadają niespotykanie jak na swój przedział cenowy jasną optykę, dużą głębię ostrości i charakteryzują sie doskonałą mechaniką układu Zoom oraz największym zakresem 0.7x-4.5x, a takze modułową budową co pozwala na dowolną konfigurację.

 

 

 

Na szczególną uwagę prezentowanego modelu zasługuje:

 

wielofunkcyjny statyw - statyw może pracować w pozycji z wysięgnikiem jak i bez. Rozwiązanie to pozwala na pracę również w ograniczonej ilości miejsca na stanowisku roboczym. Statyw posiada możliwość pracy głowicy w poziomie oraz zmianę konta nachylenia głowicy.

 

Zaawansowane podwójne poziome łożyskowane ramię z przeciwwagą sprawia, że cała konstrukcja jest bardzo stabilna i umożliwia maksymalne wysunięcie głowicy w sposób niewymagający użycia siły (obserwacja płyt głownych, obrazów, dokumentów itd.)

 

* zastosowano szerokokątne okulary z ochronnymi, wywijanymi muszlami gumowymi specjalnie skonstruowane również dla użytkowników noszących okulary lecznicze

 

* bardzo duży zakres Zoom sprawia, iż istnieje mozliwość uzyskania powiększeń od 3,5x do 180x (moduły dostępne w ofercie)

 

* wyskalowane pokrętło zmiany powiększenia Zoom pozwala na zorientowanie się w sposób precyzyjny w jakim powiększeniu pracuje mikroskop w danym momencie. Jest to wiedza niezbedna w przypadku konieczności wykonywania pomiarów

 

* zaawansowany system ustawiania ostrości posiada funkcję regulacji oporu ruchu pokręteł ogniskujących

 

* głowica trinokularowa (SZM7045T) posiada w komplecie adapter tubusowy. Możliwość wyposażenia głowicy w moduł C-Mount z faktorem 0.5x (SZM1/2CTV) lub 0.3x (SZM1/3CTV), który pozwala na akwizycję obrazu o porównywalnej szerokości pola widzenia jak w okularach (wszystkie adaptery posiadają regulację pozwalającą na uzyskanie tej samej ostrości jaką użytkownik widzi przez okulary)

 

UWAGA: Rodzaj adaptera należy wybierać w zależności od posiadanej kamery. Istotna jest wielkość przetwornika oraz rodzaj montażu!


* głowica została standardowo wyposażona w uchwyt dla oświetlacza pierścieniowego. Umożliwia to montaż dowolnych oświetlaczy pierścieniowych bez konieczności posiadania specjalnych pierścieni mocujących

montaż całego zestawu nie wymaga narzędzi

 

Model SZM7045T-STL2 jest następcą XTL VI Trino.

 

Głowica: trinokular (SZM7045T), nachylenie 45 stopni, rotacja 360 stopni, rozstaw źrenic: 54-75mm, obustronna regulacja dioptrii: -/+ 5

Okular: EWF10x/20mm (fi 30mm)

Obiektyw: Achromat 1x

Powiększenie: 7x-45x (możliwość: 3.5x-180x)

Zakres Zoom: 0,7-4,5x

Współczynnik Zoom: 1:6.5

Odległość robocza: 100mm (możliwość: 30-165mm(180mm))

System ogniskowania: ergonomiczna obustronna współosiowa śruba makro

Podstawa / Statyw: STL2

Źródło światła: brak

Waga: 28KG

 

Opcjonalne akcesoria:

Okular:

SZMEWH15X15 (WF15x/15mm)

SZMEWH20X10 (WF20x/10mm)

Obiektyw:

SZMA00.5 (0.5x/165mm)

SZMA01.5 (1.5x/45mm)

SZMA02 (2x/30mm)

Dodatkowy oświetlacz:

- pierścieniowy SZ-RL

- pierścieniowy LED (64 diody)

- pierścieniowy LED strefowy (60 diod)

- pierścieniowy LED strefowy (144 diody)

- pierścieniowy z polaryzacją

- światłowodowy pierścieniowy

- światłowodowy typu "wąsy"

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij