0.00 PLN

Pakiet Szukałem Was... dla szkół podstawowych

Cena brutto: 159.60 PLN

Rozmiar: 165X235

Pakiet Szukałem Was... dla szkół podstawowych zawiera:

1. Szukałem Was... Scenariusze lekcji wychowawczych dla pokolenia Jana Pawła II dla szkół podstawowych. Zestaw 20 scenariuszy zajęć na spotkania w małych grupach (rekolekcje, godziny wychowawcze, lekcje religii). Osnową spotkań są fragmenty wypowiedzi Jana Pawła II wkomponowane w ciekawie zaaranżowane zajęcia.

2. Mój Kraków Szlakiem Jana Pawła II. To propozycja szkolnej wycieczki krakowskimi ścieżkami Karola Wojtyły. Dodatkowo uwzględniono: Wadowice, Kalwarię Zebrzydowską i Niegowić.

3. Zagrajmy dla Papieża. Zbiór scenariuszy teatralnych poświęconych postaci Ojca Świętego Jana Pawła II. Scenariusze na różne poziomy edukacyjne i na różne rocznice związane z Wielkim Papieżem Polakiem.

4. Spotkanie przy malowanej ścianie. Inscenizacje na różne okazje dla szkoły podstawowej i gimnazjum. Sprawy dla każdego podstawowe: życie i śmierć, radość i smutek, samotność i przyjaźń, miłość i nienawiść – są przedmiotem poetyckiej zadumy autora. Ta swoista poezja, przeniesiona na scenę, została dostosowana do możliwości percepcyjnych uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Ale i dorosły widz odkryje dzięki tym niewielkim dramatom prawdę: odrzucenie trwałych, niezmiennych zasad a wrzawa tego świata nie dadzą człowiekowi zaspokojenia.(....).

5. Pogodne wieczory to zestaw czterech książek, które są niezastąpioną pomocą w pracy z dziećmi i młodzieżą na obozach, zimowiskach, oazach i w świetlicach. I tom: Święty uśmiechnięty. Quizy i zagadki; II tom: Gdy z nieba kapią krople deszczu. Gry i zabawy; III tom: Z aniołami w tle. Teatr IV tom: Księga nad księgami. O Biblii inaczej.

Zamawiając powyższy pakiet Wydawnictwo dołącza w prezencie Żyję zdrowo. Profilaktyka w nauczaniu zintegrowanym. Zestaw pomocy, na który składają się:
• Scenariusze zajęć dla nauczyciela
• Materiał demonstracyjny - 36 kolorowych plansz formatu A4
• Zeszyty ćwiczeń dla uczniów klas I-III

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij