0.00 PLN

Parki narodowe i inne formy ochrony przyrody w Polsce. Atlas i przewodnik

Cena brutto: 178.50 PLN

Rozmiar: CD

Interaktywna płyta CD składa się z trzech części:

1. Modułu poglądowego, zawierającego następujący materiał dydaktyczny:
a) przedstawienie najważniejszych form ochrony przyrody w Polsce, ich definicje i rozróżnienie;
b)zasady zachowywania się i ograniczenia w obrębie różnych obszarów chronionych, znaczenie tablic informacyjnych i znaków zakazów;
c) opis poszczególnych parków narodowych, ich historii, położenia, najważniejszych walorów i chronionych gatunków;
d) projektowane parki narodowe – gdzie i dlaczego powinny powstać;
e) interaktywny mini-atlas z zaznaczonymi parkami narodowymi, ich otulinami, parkami krajobrazowymi, rezerwatami biosfery MAB, obiektami wpisanymi na listę światowego dziedzictwa UNESCO;

2. Modułu ćwiczeniowego, zawierającego serię ćwiczeń i quizów na temat różnych form ochrony przyrody w Polsce oraz pakiet interaktywnych map ćwiczeniowych przygotowanych do użycia na sprzęcie audiowizualnym.

3. Modułu obudowy metodycznej, zawierającego opis pomocy dydaktycznej, wskazówki metodyczne, przykładowe scenariusze lekcji.

Pomoc dydaktyczna do:

- przyrody
- biologii - ekologii

poziomy nauczania:
- podstawowy
- gimnazjalny
- średni (licealny)
- policealny

Dzięki programowi przeprowadzisz lekcję ekologii, biologii, albo przyrody, quiz oraz test na zajęciach. Uatrakcyjnisz lekcje i przekażesz wiedzę wizualizując ją oraz zachęcisz do zajęć każdego ucznia.

 

Progarm dedykowany jest tak uczniom, chcącym poszerzyć swoją wiedzę jak i nauczycielom, którzy chcieliby rozpocząć, lub już rozpoczęli swoją przygodę z zajęciami interaktywnymi.

 

Z tym programem otrzymujesz nowoczesne narzędzie nie tylko do prowadzenia zajęć, lecz również gotowe do przeprowadzenia testy i scenariusze lekcji. Dzięki temu programowi uczniowie jeszcze szybciej przyswoją wiedzę z zakresu najważniejszych form ochrony przyrody w Polsce, poznają ich definicje i nauczą się je rozróżniać. Będziesz miał również do dyspozycji interaktywną mapę Polski oraz pakiet map ćwiczeniowych.
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij