0.00 PLN

Piętrowy stolik

Cena brutto: 868.38 PLN

Rozmiar: W opisie

Nr katalogowy: 420-3900

Wyróżniający się prostotą i funkcjonalnością regał do kącika przyrody. W sali stanie się miejscem gromadzenia i eksponowania tego, co dzieje się akurat w przyrodzie za oknem. Poszukiwanie i przynoszenie zbiorów z otoczenia jest dla dzieci pasjonującym zajęciem. Czynność ta prowadzi do świadomego zainteresowania się zmianami zachodzącymi w przyrodzie w miarę upływania kolejnych pór roku. Ekspozycję na stoliku mogą wzbogacać tematyczne prace plastyczne wykonane przez dzieci, gdyż ich tło pozostanie neutralne. Półki stolika wykonane są ze sklejki świerkowej o malejącej średnicy. Brak tu krzyczących kolorów i zbędnych ozdobników. Widać tylko to, co w tej ekspozycji najważniejsze - okazy natury. Dodatkową zaletą stolika jest jego okrągły kształt oraz czter kółka. W każdej chwili można przysunąć stolik do kręgu, gdzie wraz z grupą nauczyciel omawiać będzie zebrane okazy.

Mebel wykonany jest slidnie z wysokiej jakości materiałów i zgodnie z przemyślaną konstrukcją. Jeśli będzie to konieczne, stolik można łatwo rozkręcić i przechować na małej przestrzeni.

Wysokość 125 cm - dolna półka o średnicy 70 cm - górna półka o średnicy 25 cm - półki z trójwarstwowej sklejki świerkowej - trzon z masywnego drewna bukowego.
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij