0.00 PLN

Płytki do wytłaczania figury kreatywne

Cena brutto: 49.20 PLN

Numer katalogowy 040-1060

Prawdziwie kreatywna przygoda z kształtami, figurami i geometrycznymi wzorami. Płytki do wytłaczania są bardzo wygodne w użyciu z miękkimi kredkami, np. woskowymi. Wystarczy umieścić kartkę na płytce, aby szybko wyczarować na kartce geometryczny rysynek. Każda płytka dedykowana jest jednej figurze - jej kontur jest wyraźnie zarysowany, a środek wypełniają drobne motywy nawiązujące do kształtu figury.

Pomysły zabaw:Wprowadzaj jedną figurę dziennie. Podaj płytkę każdemu dziecko, aby mogło jej dotknąć i wodzić palcem po konturze figury. Zostaw płytkę w ustalonym miejscu sali, aby dzieci mogły w każdej chwili odrysowawać ją na papier.
Gdy poznacie już wszystkie kształty (lub dużą ich część), pokaż dzieciom, jak przy użyciu kilku różnych płytek można tworzyć interesujące obrazki. Najpierw wytłocznie kilka różnych wzorów kredką na papier, a następnie wytnijcie te figury. Następnie na czystej kartce papieru spróbujcie ułożyć z nich ciekawą kompozycje. Na końcu przyklejcie ułożone elementy i dzieło gotowe!
Niech każde dziecko założy swoją książeczkę, pt. "Świat moich figur". Wystarczy czysty zeszyt, w którym na prawej stronie dzieci odrysują figurę z płytki. Lewa strona zarezerwowana jest na przyklejenie ilustracji wyciętych z kolorowych czasopism, kóte przedstawiają przedmioty o tym kształcie.

Wiek:Od 3 lat.

Zawartość:16 płytek z trwałego tworzywa o wymiarach 10 x 13 cm
instrukcja z pomysłami.

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij