0.00 PLN

Poezja ciała - ćwiczymy równowagę

Cena brutto: 97.17 PLN

Rozmiar: W opisie

.
Nr katalogowy: 360-2093

Ćwiczenie równowagi jest bardzo ważne, a przeprowadzone w formie ciekawej zabawy jest samą przyjemnością. Zestaw kart doposażony jest o 32 karty z kolorowymi kamieniami (wym. 10 x 13 cm). Każde dziecko otrzymuje kamień i ustawia na nim ćwiczona stopę. Karty dzielą się na trzy stopnie trudnosci. Kolorowe kamienie można wykorzystać do innych zabaw.

O serii "Poezja ciała"
Oryginalna i ceniona przez nauczycieli pomoc stanowi gotowy pomysł na atrakcyjne zajęcia ruchowe. Karty zawierają zarówno fotografię dziecka w ćwiczonej pozycji, jak i zrozumiałą, obrazkową ilustrację wykonania tego ćwiczenia. Duży format zapewnia łatwą demonstrację całej grupie, a czytelne obrazki umożliwiają wykonanie ćwiczeń także samodzielnie. Karty z serii "Poezja ciała" są bardzo przydatne w zajęciach ruchowych w przedszkolu i szkole, zarówno w sali, jak i na świeżym powietrzu. Umieszczone w szkolnej świetlicy lub przedszkolnym kąciku rekreacyjnym z pewnością zachęcą dzieci do spontanicznego wykonywania ćwiczeń. Karty można doskonale wpleść w codzienny harmonogram dnia, np. podczas porannego powitania lub przerw śródlekcyjnych. Każdy komplet zawiera instrukcję metodyczną dla nauczyciela wraz z pomysłami i informacjami.

» Zawartość:
16 kolorowych plansz 22 x 28 cm
32 karty z kolorowymi kamieniami
karty są laminowane i trwałe
instrukcja metodyczna
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij