0.00 PLN

Poznajemy świat - Zwierzęta

Cena brutto: 539.97 PLN

Rozmiar: .

.
Nr. Katalogowy: 195

Opis produktu
Przygotowany zestaw pomocy dydaktycznych zgodny jest z wymaganiami programowymi kształcenia zintegrowanego. Odpowiada potrzebom nauczycieli, mającym na uwadze wspomaganie rozwoju dziecka w młodszym wieku szkolnym. Stanowi pomoc w realizacji treści z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej, środowiskowej, plastycznej, technicznej, muzycznej i ruchowej. Sprzyja urozmaiceniu stosowanych form i metod pracy, a zwłaszcza uaktywnieniu uczniów podczas zajęć. Proponowane pomoce dydaktyczne pozostawiają wiele swobody nauczycielowi w ich doborze i wykorzystaniu w kolejnych latach nauki pierwszego etapu edukacyjnego.

Część Pierwsza wśród zwierząt obejmuje następujące plansze:

Budowa motyla
Rozwój motyla
Budowa żaby
Rozwój żaby
Budowa ptaka
Rozwój ptaka
Ptaki ilustracje wraz z opisem
Szablony zwierząt
Symetria osiowa
Przemienność dodawania
Łączność dodawania
Lektura „Dziecię elfów” – 9 plansz
Lektura „Najmilsi” – 12 plansz
Krzyżówka „Czy znasz zwierzęta”
Plansze są drukowane na kartonie 450g, każda plansza jest zaopatrzona w listewki z zawieszką. Całość umieszczono w wygodnej teczce.

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij