0.00 PLN

Profesor Henry 6.0 Rozumienie ze słuchu i Konwersacje

Cena brutto: 68.88 PLN

Rozmiar: .

Kliknij i odsłuchaj fragmentu nagrania:
Nagranie-Profesor Henry 6.0 Rozumienie ze słuchu i Konwersacje

Profesor Henry 6.0 Rozumienie ze słuchu i konwersacje to najnowsza wersja programu cieszącego się uznaniem użytkowników.
Profesor Henry w sposób kompleksowy uczy współczesnego języka angielskiego w oparciu o 1000 różnorodnych ćwiczeń, filmy wideo, obszerne nagrania, interaktywne dialogi (łącznie ponad 100).
Program uczy zarówno rozumienia ze słuchu, jak i pisania oraz mówienia. Kurs adresowany jest do początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych - materiał został podzielony na 4 stopnie trudności.

W najnowszej wersji 6.0

- ponad 100 filmów wideo, obszernych nagrań i dialogów,
- 1000 różnorodnych ćwiczeń,
- 9 godzin nagrań native speakerów,
- interaktywne dialogi,
- odkrywanka - atrakcyjna nauka słów i ich definicji,
- 16 native speakerów,
- nowoczesny interfejs,
- słownik - 15 000 haseł,
- Audio CD - 70 minut nagrań.

O programie

Współczesne filmy, interesujące tematy, potrzebne słownictwo, żywy język Kurs zapoznaje ze współczesnym językiem Brytyjczyków. Praktyczne dialogi i gotowe zwroty przydadzą się w autentycznych sytuacjach, np. w czasie podróży, w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej czy podczas luźnej pogawędki z cudzoziemcem. Scenki z działu Praca i Business English uczą specjalistycznych słów i wyrażeń.

Bogactwo materiału i różnorodne ćwiczenia skutecznie uczą języka angielskiego Obszerne scenki z udziałem 16 native speakerów o zróżnicowanym akcencie wzbogacają słownictwo i utrwalają dobre wzorce językowe. Dzięki 1000 różnorodnych ćwiczeń nauka jest urozmaicona, a przy tym skuteczna i przyjemna. Nowy typ ćwiczenia - odkrywanka - zapoznaje ze znaczeniem zasługujących na szczególna uwagę słów. Wszystkie filmy i obszerne nagrania posiadają pomocną, zwłaszcza dla początkujących, transkrypcję.

Nauka prawidłowej wymowy - nagrywanie przez mikrofon i interaktywne dialogi Dzięki nagrywaniu przez mikrofon nabierzesz dobrego akcentu - usłyszysz różnice między Twoją wymową a wzorcem. Specjalnie opracowana konstrukcja dialogów daje możliwość aktywnego uczestniczenia w rozmowie, co skutecznie przełamuje opór przed mówieniem po angielsku.

Program przygotowuje do matury, FCE i CAE
Program idealnie przygotowuje do rozszerzonej matury oraz egzaminów FCE i CAE, w szczególności do części Listening Comprehension oraz Speaking. Symulacja ustnej części FCE pokazuje, czego można spodziewać się na prawdziwym egzaminie. Urozmaicone ćwiczenia uczą wszystkich niezbędnych umiejętności - rozumienia długich tekstów, formułowania wypowiedzi i tłumaczenia. Z Profesorem poszerzysz słownictwo oraz opanujesz trudną sztukę rozumienia języka mówionego.

Indywidualne konta użytkownika, czytelne statystyki i system powtórek Program idealnie nadaje się dla całej rodziny. Dzięki indywidualnym kontom użytkownika każdy może uczyć się w dogodnym dla siebie tempie. Profesor analizuje wyniki, przedstawia je w formie czytelnych statystyk, a także wyznacza termin powtórki materiału.

Tłumaczenia dialogów i zdań, wygodny słownik angielsko-polski - 15 000 haseł Program zawiera tłumaczenia wszystkich zdań i dialogów, co ułatwia rozwiązywanie nawet najbardziej zaawansowanych ćwiczeń i aktywnie wzbogaca słownictwo. Obszerny i łatwy w obsłudze słownik umożliwia szybkie odnalezienie znaczenia nieznanych wyrazów.

Dodatkowa płyta - Audio CD i drukowanie transkrypcji nagrań
Dołączona do programu płyta z wybranymi nagraniami oraz funkcja drukowania transkrypcji scenek i filmów pozwalają na naukę w każdej chwili, w podróży, w drodze do pracy czy szkoły.

Program Profesor Henry 6.0 Rozumienie ze słucu i Konwersacje można stosować z wykorzystaniem tablic interaktywnych.

Minimalne wymagania sprzętowe

- system operacyjny Windows 2000 PL, XP PL, Vista PL, 7 PL (32 bit)
- ok. 180 MB miejsca na dysku twardym
- CD-ROMx16
- pamięć operacyjna 256 Mb
- karta graficzna TrueColor 1024x768
- karta dźwiękowa

Przykładowe ekrany

Menu główne programu: nowoczesna grafika i prosty interfejs - szybki dostęp do trybu nauki nowego materiału i powtórek.

Menu wyboru grupy tematycznej: prosty wybór: kilkanaście grup tematycznych (rozdziałów), ćwiczenia oparte na filmach wideo, obszernych nagraniach i zdjęciach, dialogi, odkrywanki.

Ćwiczenia oparte na filmach i obszernych nagraniach: wysłuchaj nagrania lub obejrzyj film...

Ćwiczenia oparte na filmach i obszernych nagraniach: ...a potem rozwiąż wszystkie ćwiczenia, np. typu prawda czy fałsz.

Odkrywanka - nowy typ ćwiczenia: prócz rozumienia ze słuchu i umiejętności prowadzenia rozmów - kurs poszerza słownictwo i zapoznaje z definicjami wybranych wyrazów.

Dialogi: kilkadziesiąt konwersacji na aktualne tematy, różne typy ćwiczeń utrwalających, wybór ról i możliwość nagrywania.

Różnorodne ćwiczenia: m.in. ćwiczeniach na zdjęciach - wysłuchaj nagrania, wybierz pasującą fotografię.

Słownik - 15 000 haseł: Dołączony do programu słownik pozwala na szybkie odnalezienie znaczenia nieznanych angielskich słów.

.
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij