0.00 PLN

Profesor Henry FCE & CAE Course

Cena brutto: 99.63 PLN

Rozmiar: .

O programie

Profesor Henry FCE & CAE Course - kompletny kurs przygotowujący do renomowanych egzaminów FCE i CAE. Gwarancja sukcesu na egzaminie!
Kurs zawiera kilkaset ćwiczeń identycznych jak na egzaminie, liczne nagrania w wykonaniu wyłącznie native speakerów, filmy wideo z poradami egzaminatorów oraz wzorcowe wypracowania i wypowiedzi ustne z części Speaking.

Program przeznaczony jest dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych - uczy technik zdawania egzaminu, zawiera poradnik metodyczny, informacje o egzaminach oraz wierną symulację egzaminów FCE i CAE. Kompleksowo przygotowuje do wszystkich pięciu części: Reading, Listening, Use of English, Writing i Speaking. Dodatkowo uczy 1600 słów i zwrotów wymaganych na egzaminach oraz ćwiczy rozwiązywanie zadań typu Use of English - Multiple Choice.

- kilkaset ćwiczeń identycznych z tymi na egzaminie
- filmy wideo z poradami egzaminatorów
- nagrania 10 native speakerów
- symulacje egzaminów FCE i CAE
- przykładowe wypowiedzi na część Speaking
- wzorcowe compositions
- nauka wymowy
- nauka 1600 słów i zwrotów wymaganych na egzaminach (program Vocabulary Trainer)
- 650 zadań typu Use of English - Multiple Choice

Profesor Henry FCE & CAE Course to rozbudowana wersja programu FCE Course, który można było nabyć wraz z kwartalnikiem Angielski CD (2/2005).

Nowa wersja została poszerzona o:
- nowe ćwiczenia przygotowujące do egzaminu CAE
- nowe symulacje egzaminów FCE i CAE
- 650 zadań typu Use of English - Multiple Choice (Vocabulary Trainer)
- dodatkowe filmy video  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij