0.00 PLN

Przygody detektywa Bartka licencja na 20 stanowisk

Cena brutto: 499.00 PLN 456.33 PLN

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:499,00 zł

Multimedialny CD-ROM Przygody detektywa Bartka jest przeznaczony dla wszystkich dzieci, które uczą się języka angielskiego i chcą w sposób atrakcyjny przećwiczyć już zdobytą wiedzę i umiejętności.

Poszczególne części programu zawierające zadania zostały umieszczone w Wielkiej Brytanii, gdzie dzieci biorą udział w przygodach sławnego detektywa. Przewodnikiem jest świetny detektyw Bartek, któremu dzieci pomagają odzyskać ukradzione diamenty z korony królewskiej.
Tylko w ten sposób dziecko ma możliwość dobrej i ciekawej zabawy równocześnie sprawdzając swoją wiedzę. Po poprawnym rozwiązaniu każdego zadania grać odzyskuje jeden diament z korony królewskiej i oprócz tego ma możliwość zajrzeć do miejsc, gdzie odgrywają się różne wesołe sytuacje. Po odzyskaniu wszystkich części korony królewskiej detektyw Bartek spełni swoje zadanie i zostanie przyjęty na audiencji u samej królowej.

W ustawieniu gracza można wybrać jeden z trzech poziomów trudności – łatwy, średni lub trudny. Na każdym poziomie trudności istnieje możliwość wyboru konkretnego typu zadań, które sa odpowiednie do wiedzy i umiejętności danego gracza. Tytuł mogą wykorzystywać dzieci mniejsze i większe, na obu stopniach szkoły podstawowej.

Każda sytuacja na ekranie jest umieszczona do przepięknie ilustrowanego otoczenia z różnych kątów Anglii, w nagrodę dzieci mogą obejrzeć i wysłuchać dowcipne animacje połączone z atrakcyjnymi efektami dźwiękowymi. Takie ćwiczenia z języka angielskiego dziecko z pewnością zaliczy do swoich ulubionych i chętnie będzie do nich powracać. Autorem animacji i ilustracji jest znany autor czeskich dobranocek Milan Lesniak.

CD-ROM wraz ze swoim przewodnikiem Bartkiem nawiązuje do tytułów Język polski w ZOO i Matematyka na Dzikim Zachodzie.

Diamonds are forever lub Bartek na usługach Sherlocka Holmesa!!

Prosimy o dokonaniu wyboru typu instalacji i wpisanie go w polu Uwagi:

- sieciowa - wszystkie komputery szkoły są podłączone (kablowo lub bezprzewodowo - WiFi) z siecią szkolną i mają to samo miejsce służące do przechowywania danych. Aktywacja jest przeprowadzana tylko raz, na jednym, wybranym komputerze (PC).

- jednostanowiskowa - tę opcję proszę wybrać w sytuacji, gdy komputery nie są podłączone do jednej szkolnej sieci (w dzisiejszych czasach bardzo rzadka sytuacja). Programy muszą być wtedy zapisane na każdym PC, aktywację należy przeprowadzać na każdym PC osobno (jest to czasochłonne).

Wymagania sprzętowe
Minimalne wymagania procesor Pentium, 16 MB RAM, karta graficzna wyświetlająca min. tysiące kolorów (hi-color), napęd optyczny CD-ROM – 4-krotna prędkość odczytu, mysz Zalecane wymagania procesor Pentium i wyższy, 32 MB RAM, karta graficzna wyświetlająca min. tysiące kolorów (hi-color), napęd optyczny CD-ROM – 8-krotna prędkość odczytu, mysz System operacyjny Windows 98/ME/2000/NT (SP6)/XP

Dodatkowe informacje Istnieje możliwość wysłania klucza w wersji elektronicznej.

 

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij