0.00 PLN

Punkt widzenia

Cena brutto: 97.17 PLN

Rozmiar: 9 x 9 cm

Nr katalogowy: 200-5060

Każdy z nas odbiera sytuacje i wydarzenia ze swojego punktu widzenia. Poprzez to mogą powstawać różne nieporozumienia. Tim i Leon startują w zawodach, w których zwycięzca może być tylko jeden. Na podium Tim odczuwa, że Leo się wywyższa jako zdobywca pucharu. Leo sądzi, że Tim zazdrości mu zasłużonej wygranej. Pomiędzy chłopcami wybucha kłótnia i dochodzi do przepychanki o puchar. Ta sytuacja żadnemu z nich nie sprawiła satysfakcji. Po dłuższej chwili chłopcy spotykają się pod drzewem i zastanawiają się, jak rozwiązać ten konflikt.

Na barwnych ilustracjach znajdziemy sześć historyjek opowiedzianych dwukrotnie - za każdym razem z innej perspektywy. Ostatnia karta w serii ukazuje zawsze sytuację, w której możliwe jest pojednanie bohaterów.

Tematyka: kłótnia w szkole - kartka urodzinowa - wieczór w kinie - udane party - zwycięzca i pokonany - odtwarzacz MP3

Wiek: 8-12 lat

Zawartość: 6 historyjek po 9-15 kart każda - łącznie 74 kolorowe karty 9 x 9 cm - instrukcja
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij