PUS Bóg, Świat i My 2

Rozmiar: 260x140, stron: 24

Opis:

Bóg, Świat i My to druga książeczka do religii dla pierwszoklasistów, służąca utrwaleniu i uzupełnianiu poznanego w ramach katechezy szkolnej materiału, opartego na założeniach programowych nauczania religii w klasie pierwszej.

• Bóg stworzył świat

• Stworzenia Boże

• Aniołowie

• Bóg kocha wszystkich ludzi

• Rodzina

• Jak pełnię wolę Boga

• Święci przyjaciel Boga

• Znicze symbol pamięci o zmarłych

• Święta kościelne

• Niedziela dniem świętym

• Pożywienie darem Boga dla człowieka

• Jezus narodził się w stajence, w Betlejem

• Pomagajmy sobie

• Czcimy i kochamy Maryję

• Kościół domem Bożym

Naturalną aktywnością dziecka w wieku wczesnoszkolnym jest zabawa, a poprzez zabawę dziecko skupia swoją uwagę na tym co je interesuje, zdobywa własne doświadczenia i efektownie uczy się, niezależnie jakiego zagadnienia zabawa ta dotyczy.

Sprawdzonym przykładem rozbudzania ukierunkowanej aktywności jest System Edukacji PUS – pomoc dydaktyczna do wykorzystania na każdym etapie rozwojowym dziecka, umożliwiająca różnorodność i wszechstronność dostosowania tematu i związanych z nim trudności do indywidualnych wymagań i potrzeb dziecka.

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...