PUS Idę do szkoły 1 - koncentracja i logiczne myślenie

Rozmiar: 260x140, stron: 24

Opis:

Idę do szkoły 1 to książeczka pełna gier i zabaw ogólnorozwojowych w formie obrazkowej, dla starszych przedszkolaków i dzieci rozpoczynających naukę w szkole.

Dzięki książeczce dzieci uczą się:

• rozpoznawania i utrwalania nazw ptaków, zwierząt domowych oraz zwierząt lasów, jezior i mórz,

• łączenia w pary obrazków:

logicznie do siebie pasujących i niepasujących, których nazwy rymują się,

o tej samej nazwie i różnym znaczeniu.

Książeczki z serii "Idę do szkoły" to książeczki do nauki poprzez zabawę, dzięki pracy dziecko ma szansę nauki:

• rozpoznawania kształtów i wielkości,

• określania kierunków,

• poszerzenia słownictwa,

• wzbogacenia wiedzy,

• zapamiętywania szczegółów i ich pamięciowego odtwarzania,

• rozróżniania, wyodrębniania, porównywania, nazywania i zliczania.

Książeczki z serii "Idę do szkoły" będą wspaniałą pomocą zarówno dla przedszkolaków jak i dzieci rozpoczynających naukę w szkole.