0.00 PLN

Ścieżka dotykowa

Cena brutto: 607.62 PLN

Rozmiar: W opisie

.
Nr katalogowy: 070-2500

Oryginalna pomoc wspiera zmysł dotyku w stopach, a także orientację w przestrzeni. Na podłodze układamy w dowolnej konfuguracji duże płytki, na których gruboziarnistym piaskiem wytyczone są szlaki. Do naszej dyspozycji płytki z linią prostą, zakręty oraz okrąg (który jest celem wędrówki). Zadaniem dziecka jest przejście ułożonej ścieżki, kierując się przy tym wyłącznie wyczuwanym przez stopy piaskiem. Jeśli dziecko pozwoli możemy zakryć oczy opaską, a wtedy wędrówka staje się jeszcze bardziej ekscytująca.

Dodatkowo załączone lusterko zapewnia dodatkową atrakcję. Tym razem należy przejść ułożoną ścieżkę, trzymając lustro nad głową i kierując się jedynie odbiciem ścieżki widzianym w lustrze. Wydaje się dziecinnie proste, prawda? Proszę spróbować.

liczba graczy: 1-6 osób

wiek: od 4 lat

» Zastosowanie:
zabawowa forma rozwijania orientacji w przestrzeni
kształtuje zmysł równowagi i koordynację ruchów ciała
ćwiczy receptory dotykowe stóp


» Zawartość:
11 płyt podłogowych z naniesionym wzorem z drobnoziarnistego piasku: 6 linii prostych, 4 zakrętu, 1 pętla
płyty mają wymiar 40 x 40 cm
lustro z bezpiecznej pleksi o wymiarze 40 x 30 cm
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij