0.00 PLN

Sprzątanie świata - recykling PLANSZE A3 KARTY PRACY + PŁYTA CD

Cena brutto: 246.00 PLN

Rozmiar: .

.

Plansze w czytelny i zrozumiały sposób przybliżają tematy związane z ochroną środowiska. Ich zaletą jest nie tylko prostota, ale przede wszystkim wyraźne pokazanie bezpośrednich działań i wypływu na przyrodę. Wykorzystując plansze podczas zajęć dydaktycznych przekazujemy dzieciom wiedzę o ochronie środowiska, oraz kształtujemy ich zachowanie poprzez ukazanie bezpośredniego wpływu na środowisko. Plansze prezentują sposoby segregacji odpadów komunalnych, które powinny być prowadzone w każdym gospodarstwie domowym. W czytelny i jasny sposób pokazują celowość i korzyści wynikające z segregacji śmieci. Historyjki obrazkowe pozwalają zrozumieć zasady recyklingu i jego rolę dla ochrony środowiska. Materiały do drukowania ? rysunki konturowe dają możliwość utrwalenia zdobytej wiedzy.

Zawartość: 19 kolorowych plansz A3 - płyta CD ze wszystkimi planszami i kartami pracy z możliwością wielokrotnego drukowania (do kolorowania i wycinania) - teczka

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij