0.00 PLN

Suwak matematyczny

Cena brutto: 1029.51 PLN

Liczenie na liczydle zwłaszcza w początkowym etapie rozwoju dziecka rozwija jego wyobraźnię ,pomaga w rozwiązywaniu zadań matematycznych, liczenia ,rozwijaniu umiejętności analitycznych jak i motorycznych.

Wymiary:

1200x 630x 40 /mm/

Przeznaczenie:

Suwak do prezentacji układu dziesiątkowego jest pomocnym narzędziem do nauczania:

-nauczania początkowego

-szkoły podstawowej

Służy do wykonania różnych ćwiczeń matematycznych, związanych z systemem zapisywania liczb w dziesiątkowym układzie pozycyjnym, rozwiązywania działań dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia oraz inne ćwiczenia związane z nauką przedmiotu matematyka.

Suwak umożliwia zapisywanie liczb w milionach. Odwrócenie dolnej listwy na stronę „B” pozwala wykonać ćwiczenie w tysiącach do 3 miejsc po przecinku.

Wykonanie:

Suwak wykonany jest ze sklejki liściastej dwukrotnie pokrytej lakierem. Litery w trzech kolorach, odporne na ścieranie, wykonane metodą sitodrukową. Tablica biała umożliwia zapisywanie liczb pisakiem do tablic białych. Z tyłu znajdują się uchwyty, które pozwalają na zawieszenie suwaka na ścianie.

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij