0.00 PLN

Tablice historyczne

Cena brutto: 148.83 PLN

Rozmiar: .

.
Nr. Katalogowy: 61

Opis produktu
Tą pomoc dydaktyczną nauczyciel może wykorzystać na lekcjach historii w klasie IV, V, VI szkoły podstawowej. Komplet stanowią trzy tablice "Piastowie", "Jagiellonowie" i "Władcy elekcyjni" tworząc logiczną i zwięzłą całość merytoryczną i graficzną. Zwierają najistotniejsze wiadomości z rodzimej historii oraz podkreślają i uwypuklają najważniejsze fakty poszczególnych okresów historycznych za panowania Piastów, Jagiellonów czy władców elekcyjnych.

Pakiet edukacyjny zawiera 3 tablice:

• Piastów,

• Jagiellonowie,

• Władcy elekcyjni,

Tablice tworzą pewną całość merytoryczną i graficzną. Mogą służyć jako źródło informacji na lekcjach poświęconych opracowaniu materiału oraz jako materiał ćwiczeniowy na lekcjach powtórzeniowych, podsumowujący i utrwalających wiedzę.

I. Tablice rozwieszone w pracowni historycznej stanowią estetyczny element dekoracyjny i ważne wyposażenie sali.

II. Mogą być wykorzystywane jako swoiste drzewo genealogiczne ( lewa część tablic - portrety, lata panowania władców).

III. Tablice stanowią źródło podstawowych wiadomości z historii rodzimej (środkowa część - daty i ważniejsze wydarzenia).

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij