0.00 PLN

TEACHBOARD BOX ZESTAW DO BUDOWY OBWODÓW ELEKTRYCZNYCH ( MAGNETYCZNY ) - NAUCZYCIELSKI

Cena brutto: 719.55 PLN

TEACHBOARD Box - zestaw tablicowy do nauki podstawowych praw elektrycznych
Podstawowe obwody elektryczne - zestaw nauczycielski z dwoma miliamperomierzami i multimetrem.

Zawiera on takie same segmenty jak wcześniejszy zestaw TEACHBOARD plus, oraz dodatkowo miernik uniwersalny. Zestaw jest zapakowany w trwałe, sztywne, zamykane pudełko plastikowe.

Produkt polski, wykonany na podstawie zgłoszenia patentowego. Połączenia powstają same w momencie zbliżania do siebie elementów i utrzymywane są siłami magnetycznymi. Gotowy obwód jest przejrzysty - tak jak jego schemat.

Powierzchnie styków modułów elektrycznych mają naniesione powłoki o właściwościach zapewniających dobry kontakt elektryczny przez długi okres użytkowania. Wszystkie części zestawu są ułożone na magnetycznej paletce w miejscach określonych przez odpowiednie rysunki oraz układ stałego pola magnetycznego. Jest to wygodne dla użytkownika i umożliwia łatwą kontrolę kompletności zestawu. Instrukcja zawiera przykłady obwodów i eksperymentów, które można zrealizowad za pomocą zestawu – jest to lista otwarta na własne pomysły nauczyciela. Schematy można budowad nawet bez podłoża (w powietrzu) jednak naturalne jest tworzenie ich na tablicy szkolnej. Segmenty mają wielkośd 18cm i są dobrze widoczne przez uczniów w klasie. Kable pomiarowe wchodzące w skład zestawu umożliwiają przyłączenie do niego typowych mierników zaopatrzonych w gniazda bananowe. Zestaw jest zaopatrzony w zasilacz bateryjny z zabezpieczonymi wyjściami 3V, 6V, 9V. Żarówki 6V zastosowane w zestawie są odporne na tzw. przewoltowanie (zasilanie 9V), mają typowy gwint (E10) i są wymienne. Uwaga: Zestaw nie zawiera baterii.

TEACHBOARD Box
Masa zestawu: 1,50 kg

Opakowanie:
Pudełko zamykane polipropylenowe.
Wymiary brutto:  39,0 x 29,5 x 10,5 cm

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij