0.00 PLN

Termiczne tabliczki

Cena brutto: 292.74 PLN

Rozmiar: .

Nr katalogowy: 500-1161

Produkt ten składa się z drewnianej skrzynki, w której znajduje się sześć par tabliczek, wykonanych z różnych materiałów w celu poczucia różnicy temperatur.

Sposób użycia:

Tabliczki należy wyjąć ze skrzynki, położyć na stole i je wymieszać.

Należy spośród nich wybrać jedną dowolną tabliczkę, dotknąć ją tak aby poczuć temperaturę i powiedzieć siedzącemu przed Tobą dziecku, że teraz zamierzasz poszukać tabliczki, która posiada tę samą temperaturę. Kiedy ta czynność zostanie wykonana, należy już dopasowaną parę odłożyć na bok.

Następnym krokiem, będzie przewiązanie dziecku oczu opaską, poproszenie aby wybrało sobie kolejną tabliczkę i znalazło pasującą pod względem temparatury parę.

Należy to uczynić ze wszystkimi tabliczkami.

Można również zapytać dziecko, która z tabliczek jest ciepła, która chłodna, poprosić aby ułżyło tabliczki kolejno w w rosnącej temperaturze tzn. od najchłodniejszej do najciepleszej i na odwrót.

Zastosowanie:

Produkt ten stosuje się wśród dzieci w wieku okolo 3 latek.

Tajemnicze woreczki służą do polepszenia u dziecka zmysłu dotyku, rozróżniania temperatur, ćwiczenia mięśni palców i kończyny górnej, pobudzanie aktywności umysłowej i wyobraźni u dziecka, wzbogacenia słownictwa (ciepły, zimny, chłodniejszy, itp.).
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij