0.00 PLN

Tester przewodności roztworu

Cena brutto: 218.94 PLN

Rozmiar: 150mm X 29mm X 20mm

EC metr Tester przewodności roztworu

Elektroda PLATYNOWA skala : EC

SPECYFIKACJA

Zakres pomiaru: 0-19,9EC

Rozdzielczość: 0,1EC

Dokładność: +/- 2%

Zasilanie: 4×1,5V (LR44)

Temperatura pracy: 0 - 50 stopni

Wyświetlacz : 4 cyfry

Kalibracja: skalibrowany fabrycznie, możliwa kalibracja ręczna

Wymiary: 150mm X 29mm X 20mm

Ciężar: 61g z bateriami , całość z etui 90g

Szczegółowy opis

Proste w obsłudze urządzenie służące do określenia przewodności elektrycznej roztworu (konduktywności), EC (electrical conductivity). Stosowane między innymi w ogrodnictwie do określania stopnia zasolenia wody (zawartości soli mineralnych).
Służy do oceny przydatności wody do podlewania roślin. Pozwala także zbadać konduktywność roztworu nawozów (pożywki) używanego do nawożenia roślin i umożliwia ocenę stanu zasolenia podłoża w pojemnikach i szkółce - co ułatwia podjecie decyzji o nawożeniu.
Dzięki zastosowaniu elektrody platynowej znacznie przedłuża się żywotność urządzenia, jak również osiąga lepszą dokładność pomiaru.

Urządzenie jest kompletne i nie wymaga żadnego dodatkowego osprzętu. Pomiar odbywa się poprzez zanurzenie końcówki w płynie - po kilkunastu sekundach otrzymuje się pomiar.
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij