Wesołe literki

Nr. Katalogowy: 1446

„Wesołe literki” to układanka dydaktyczna, w skład której wchodzi 70 dwustronnie lakierowanych i zadrukowanych, sztywnych kartoników (w sumie układanka zwiera 140 znaków). Układanka polecana jest dla dzieci przedszkolnych, gdyż na zasadzie skojarzeń utrwala i uczy zapamiętywania małych i dużych liter.

Z kartoników można układać pierwsze wyrazy, a nawet zdania. Na niektórych kartonikach oprócz literki znajdują się obrazki przedstawiające przedmiot, którego nazwa zaczyna się na literkę znajdująca się na kartoniku. Układanka jest kolorowa, trwała i bezpieczna (rogi kartoników są zaokrąglone).

Zestaw gry zawiera:
- 70 dwustronnie lakierowanych i zadrukowanych, sztywnych kartoników.