0.00 PLN

Wykopaliska Brachiosaurus

Cena brutto: 36.90 PLN

Rozmiar: 17 x 22 x 6 cm

.

Nr katalogowy: 3237

WYKOPALISKA BRACHIOZAUR
Dla dzieci powyżej 8 lat.

Zestaw nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat.

UWAGA: ZALECANY JEST NADZÓR OSOBY DOROSŁEJ.

WYDOBĄDŹ… PRZESTUDIUJ… WYEKSPONUJ…

Zostań paleontologiem i wydobądź kości prehistorycznego Brachiozaura, który żył na ziemi przed tysiącami lat.
Złóż kości według schematu, a powstanie szkielet jednego z największych żyjących kiedykolwiek dinozaurów.

CZY WIESZ, ŻE…

Nazwa „Brachiozaur” oznacza „ramienny jaszczur”. Dinozaur ten otrzymał takie imię, ponieważ jego przednie nogi były znacznie dłuższe niż tylne.
Pierwszego Brachiozaura odkryto w 1900 roku w Kolorado w USA. Jednak najlepiej zachowane skamieniałości znaleziono w Tanzanii w Afryce w 1909 roku.

Brachiozaur miał ostre zęby przypominające kształtem dłuto, które służyły mu do odgryzania owoców, liści i szyszek ze znajdujących się wysoko oron drzew. Dinozaury te nie mogły przeżuwać, połykały więc kamienie, aby rozdrobnić pokarm znajdujący się w żołądku.

Zajrzyj do środka – znajdziesz tam więcej ciekawych faktów.

BAW SIĘ I UCZ JEDNOCZEŚNIE!

Opis produktu:
WYKOPALISKA BRACHIOSAURUS

Zestaw zawiera bryłę gipsu w której ukryte są kości dinozaura oraz narzędzia do prowadzenia wykopalisk. Po odnalezieniu i oczyszczeniu wszystkich kości można z nich złożyć cały szkielet. Gotowy szkielet ma około 28 centymetrów długości. Dołączona do zestawu kartonowa karta ekspozycyjna zawiera wiele ciekawych informacji na temat Brachiosaura na odwrocie.

Wymiary pudełka 17x22x6 cm.
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij