0.00 PLN

Zabawy z liczbami

Cena brutto: 29.52 PLN

Rozmiar: .

.
Matma na wesoło - Zabawy z liczbami

Seria atrakcyjnych gier kształtujących i rozwijających zainteresowanie i zdolności matematyczne. Przeznaczona dla dzieci w wieku 5-8 lat. Bawiąc się grami dziecko poznaje liczby, ich własności i rodzaje. Uczy się porównywać i wykonywać podstawowe działania matematyczne jak: dodawanie, odejmowanie, mnożenie. Poznaje też figury geometryczne i ich cechy.
Zabawy z liczbami to doskonała pomoc w początkach edukacji matematycznej!

Każda gra dostępna jest w wielu stopniach trudności. Pozwala to dopasować wymagania do aktualnych umiejętności dziecka. Wszystkie gry są dokładnie omówione, co pozwala dzieciom samodzielnie i bezproblemowo korzystać z programu.
Oprócz gier program zawiera też multimedialne lekcje matematyki, które w atrakcyjny sposób prezentują i tłumaczą zagadnienia związane z tematyką programu. Dzięki nim dzieci z łatwością uczą się, a grając w gry wykorzystują w praktyce nabytą wiedzę i umiejętności.

Zabawy z liczbami kształtują i rozwijają:
- zainteresowanie matematyką
- umiejętności liczenia i porównywania
- znajomość działań matematycznych
- wiedzę o figurach i ich cechach
- myślenie matematyczne

Program został nagrodzony prestiżowym wyróżnieniem All Star Software przyznanym przez Childrens Software Revue!

Napęd: CD/DVD
Komputer: PC z procesorem min. 600 MHz
System operacyjny: Windows XP/Vista/7 (32bit)
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij