Zaczarowany ołówek

Rozmiar: 90x220cm

Maty edukacyjne to bogate i efektywne narzędzie do edukacji ogólnorozwojowej oraz językowej dla najmłodszych. Stanowią zintegrowaną pomoc dydaktyczną pozwalającą na optymalne łączenie zabaw ruchowych z grami umysłowymi.

Różnorodne formy zabawy czynią naukę niezwykle wartościową. Przyjazny dzieciom wygląd mat sprawia, że przyswajanie nowych znaczeń staje się dla nich szczególnie atrakcyjne.

Mata edukacyjna „Magic pencil” pozwala na efektywną naukę cyfr oraz kolorów w języku angielskim. Skacząc po macie dzieci poznają nowe nazwy, wzbogacając własny zasób słownictwa, a przy tym:

• Łatwo zapamiętują losowe liczby oraz ich ciągi;

• Rozwijają umiejętność logicznego myślenia oraz wyobraźnię;

• Usprawniają pamięć wzrokową i koncentrację;

• Usprawniają koordynację wzrokowo-ruchową;

• Ćwiczą rozumienie ze słuchu i wymowę w języku angielskim.

Mata edukacyjna „Magic pencil” przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Do każdej maty edukacyjnej dołączona jest instrukcja z kilkunastoma przykładowymi zabawami!

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...