Alfabet zwierząt

Rozmiar: 210 X 360 CM

Maty edukacyjne to bogate i efektywne narzędzie do edukacji ogólnorozwojowej oraz językowej dla najmłodszych. Stanowią zintegrowaną pomoc dydaktyczną pozwalającą na optymalne łączenie zabaw ruchowych z grami umysłowymi.

Różnorodne formy zabawy czynią naukę niezwykle wartościową. Przyjazny dzieciom wygląd mat sprawia, że przyswajanie nowych znaczeń staje się dla nich szczególnie atrakcyjne.

Mata edukacyjna „Animal Alphabet” pozwala wprowadzić dzieci w świat brzmień anglojęzycznych. Skacząc po macie dzieci poznają litery w języku angielskim, wzbogacając własny zasób słownictwa, a przy tym:

• Łatwo zapamiętują słowa na daną literę i potrafią rozróżnić brzmienie fonetyczne angielskich liter;

• Nie uczą się angielskiego alfabetu mechanicznie lecz świadomie przyswajają znaczenie każdej angielskiej litery;

• Poszerzają zasób słownicta w temacie zwierząt i ich charakterystycznych cech;

• Usprawniają pamięć wzrokową i koncentrację, Usprawniają koordynację wzrokowo-ruchową;

• Ćwiczą rozumienie ze słuchu i wymowę w języku angielskim.

Mata edukacyjna „Animal Alphabet” przeznaczona jest dla dzieci w wieku 4-10 lat.

Do każdej maty edukacyjnej dołączona jest instrukcja z kilkunastoma przykładowymi zabawami!

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...