Tornado kolorów i kształtów

Rozmiar: 200x200cm

Maty edukacyjne to bogate i efektywne narzędzie do edukacji ogólnorozwojowej oraz językowej dla najmłodszych. Stanowią zintegrowaną pomoc dydaktyczną pozwalającą na optymalne łączenie zabaw ruchowych z grami umysłowymi.

Różnorodne formy zabawy czynią naukę niezwykle wartościową. Przyjazny dzieciom wygląd mat sprawia, że przyswajanie nowych znaczeń staje się dla nich szczególnie atrakcyjne.

Mata edukacyjna „Tornado kolorów i kształtów” pozwala na efektywną naukę cyfr, liczb oraz godzin, a także kolorów i kształtów w dowolnym języku przy jednoczesnej stymulacji ogólnorozwojowej najmłodszych. Skacząc po macie dzieci poznają nowe nazwy, wzbogacając własny zasób słownictwa, a przy tym:

• Łatwo zapamiętują losowe liczby oraz ich ciągi;

• Rozwijają umiejętność logicznego myślenia oraz wyobraźnię;

• Usprawniają pamięć wzrokową i koncentrację;

• Rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową i sprawność motoryczną;

• Ćwiczą rozumienie ze słuchu i wymowę.

Mata edukacyjna „Tornado kolorów i kształtów” przeznaczona jest dla dzieci w wieku 5-12 lat.

Do każdej maty edukacyjnej dołączona jest instrukcja z kilkunastoma przykładowymi zabawami!

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...