0.00 PLN

Angielski Czasy z ćwiczeniami

Cena brutto: 19.95 PLN

Rozmiar: .

Kliknij i odsłuchaj fragmentu nagrania:
Nagranie-Angielski Czasy z Ćwiczeniami
Nagranie-Angielski Czasy z Ćwiczeniami 1

Audio Kurs uczy posługiwania się angielskimi czasami - Tenses. Czasy z ćwiczeniami zapoznają z zasadami użycia m.in. Present Simple, Past Continuous, Present Perfect, Present Perfect Continuous, Past Perfect, Future Simple, Future Continuous oraz going to. Kurs w przystępny sposób wyjaśnia zasady tworzenia pytań i przeczeń. Przykładowe zdania pozwalają na szybkie opanowanie umiejętności praktycznego stosowania czasów, zaś ćwiczenia przygotowują do poprawnego posługiwania się nimi na co dzień. Spróbuj - efekty Cię zaskoczą!

Audio Kurs obejmuje 72 minuty wysokiej jakości nagrań tylko native speakerów. W każdej z 10 lekcji zamieszczono liczne przykłady zdań z tłumaczeniami na język polski, zasady użycia czasów oraz ćwiczenia weryfikujące umiejętność ich zastosowania w praktyce.

Płyty można słuchać w dowolnym odtwarzaczu CD lub na komputerze.
Spis treści

Spis treści:

Lekcja 1 - Present Simple
Lekcja 2 - Present Continuous
Lekcja 3 - Past Simple
Lekcja 4 - Past Continuous
Lekcja 5 - Present Perfect
Lekcja 6 - Present Perfect Contiuous
Lekcja 7 - Past Perfect
Lekcja 8 - Future Simple WILL
Lekcja 9 - TO BE GOING TO
Lekcja 10 - Future Continuous
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij