0.00 PLN

FISZKI język angielski Biznes (WERSJA PREMIUM)

Cena brutto: 98.70 PLN

Prezentowany tytuł pozwala opanować ponad 2500 starannie dobranych specjalistycznych słów i zwrotów. Polecamy pracownikom biurowym, przedsiębiorcom, osobom zamierzającym podjąć pracę za granicą, a także studentom kierunków ekonomicznych i prawniczych, znającym język angielski na poziomie średnio zaawansowanym (intermediate).

Nowe wydanie zostało zredagowane pod kątem aktualności i użyteczności haseł. Zmianie uległo około 100 haseł i przykładów.
WYBIERAJĄC TEN PRODUKT, OTRZYMASZ:
1040 przejrzystych fiszek
250 minut wyraźnych nagrań mp3 native speakerów
skuteczny system nauki (pudełko MEMOBOX®)
test końcowy online
plastikowe poręczne etui na fiszki

Przykładowe słówka
Materiał zawarty w tym tytule usystematyzowaliśmy w 37 kategoriach tematycznych, które wyczerpująco przedstawiają słownictwo związane z szeroko pojętym biznesem, np.: negocjacje, konferencje, bankowość, gospodarka, księgowość, ubezpieczenia, inwestycje, zarządzanie, marketing, prawo, produkcja, logistyka, podróże służbowe, rekrutacja (pełna lista kategorii). Poniżej prezentujemy przykładowe słówka z wybranych kategorii tematycznych:

attend
establish
terms
contract
ledger
invoice
due
settle
assets
goodwill
balance
flow
invest
fund
risky
hedge
bond
share
stocks
slump
value
capital
budget
draft
teller
Fiszki
Hasła zaprezentowaliśmy na trwałych kartonikach, które zawierają wszystko to, co niezbędne do skutecznej nauki. Wystarczy obrócić kartonik kilka razy, aby zapamiętać nowe słówko i – nie mniej ważny – przykład jego poprawnego wykorzystania.

numer nagrania
symbol kategorii
hasła z transkrypcją fonetyczną
praktyczne przykłady

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij