0.00 PLN

FISZKI język angielski Matura rozszerzona

Cena brutto: 68.25 PLN

Rozmiar: 1040 kartoników

Tytuł "FISZKI - Matura rozszerzona" zawiera ponad 2200 słów i zwrotów na poziomie wyższym średnio zaawansowanym. Skierowany jest do maturzystów, którzy zdecydowali się zdawać egzamin na poziomie rozszerzonym i chcieliby gruntownie powtórzyć obowiązujący materiał oraz błyskawicznie uzupełnić ewentualne braki. Tytuł obejmuje 15 tematów wymaganych obecnie na egzaminie. Dołączona gratis płyta CD zawiera 4 godziny nagrań i pozwala opanować bezbłędną wymowę wszystkich haseł.

Kurs składa się z dwóch tytułów - "Matura rozszerzona" i "Matura ustna", pozwalających w pełni przygotować się zarówno do pisemnej, jak i do ustnej części egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym. Stanowi kompleksowe repetytorium, obejmujące prawie 3000 słów i zwrotów oraz uwzględniające wszystkie niezbędne konstrukcje gramatyczne.

Autorzy dołożyli wszelkich starań, aby kartoniki były maksymalnie przejrzyste i zawierały tylko niezbędne informacje. Taka forma przekazu gwarantuje, że po kilku obróceniach kartonika zapamiętuje się jego treść.
Kartoniki ponumerowano, tak by możliwa była jednoczesna nauka z FISZEK i nagrań dźwiękowych (CD mp3 jest częścią zestawu).

Płyta zawiera 1040 plików - nagranie haseł znajdujących się na pojedynczym kartoniku stanowi oddzielny plik. Hasła nagrano w systemie: hasło w języku polskim - hasło w języku obcym. Po hasłach w języku obcym pozostawiono przerwę, aby umożliwić głośne powtórzenie słowa lub zdania.

Seria 1000 to nasza sztandarowa seria. Każdy tytuł serii zawiera 1040 kartoników, pudełko do nauki - MEMOBOX® oraz poręczne plastikowe etui. Do każdego tytułu dostępna jest także wersja audio - bądź jako część zestawu (jak w tytule "Fiszki - język angielski - Matura rozszerzona"), bądź jako osobny produkt.

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij