0.00 PLN

FISZKI język francuski Czasowniki dla początkujących

Cena brutto: 37.80 PLN

Rozmiar: 300 kartoników

"Czasowniki dla początkujących" na 300 kartonikach przedstawiają:
- czas teraźniejszy - odmiana (90),
- tryb rozkazujący - odmiana (7),
- czas przeszły złożony passé composé - formy imiesłowu biernego (69),
- czas przeszły niedokonany imparfait - odmiana (24),
- czas przyszły prosty futur simple - odmiana (35),
- tryb warunkowy conditionnel présent - odmiana (16),
- kolokacje (59).

Zagadnienia te podzielono na dwa poziomy zaawansowania. Materiał oznaczony symbolem A1 może być przyswajany równolegle z materiałem zawartym w tytule FISZKI - Słownictwo 1, a oznaczony symbolem A2 - równolegle z tytułem FISZKI - Słownictwo 2.
Kurs "Czasowniki" składa się z trzech części, odpowiadających kolejnym poziomom zaawansowania: poziom podstawowy (A1, A2), poziom średnio zaawansowany (B1, B2), poziom zaawansowany (C1, C2). Pozwalają one opanować różnorodne zagadnienia związane z francuskimi czasownikami. Uwaga! Obecnie w ofercie znajduje się pierwsza część.

Autorzy dołożyli wszelkich starań, aby kartoniki były maksymalnie przejrzyste i zawierały tylko niezbędne informacje. Taka forma przekazu gwarantuje, że po kilku obróceniach kartonika zapamiętuje się jego treść.
Kartoniki ponumerowano, tak by możliwa była jednoczesna nauka z FISZEK i nagrań dźwiękowych (mini-CD mp3 jest częścią zestawu).

Płyta zawiera 300 plików - nagranie haseł znajdujących się na pojedynczym kartoniku stanowi oddzielny plik. Hasła nagrano w systemie: hasło w języku polskim - hasło w języku obcym. Po hasłach w języku obcym pozostawiono przerwę, aby umożliwić głośne powtórzenie słowa lub zdania.

Niektóre zagadnienia gramatyczne mogą potrzebować dodatkowych wyjaśnień. Wprowadzono je w formie przystępnych i krótkich komentarzy, ułatwiających zrozumienie hasła lub przykładu.

Każdy tytuł z tej serii zawiera 300 przejrzystych kartoników, zgromadzonych w specjalnym pudełku ze zintegrowanym systemem MEMOBOX®. Dodatkowo w skład zestawu wchodzi płyta mini-CD oraz plastikowe etui.

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij