0.00 PLN

FISZKI język niemiecki Czasowniki dla średnio zaawansowanych

Cena brutto: 67.20 PLN

Rozmiar: 1040 kartoników

"Czasowniki dla średnio zaawansowanych" są kontynuacją części "Czasowniki dla początkujących". Na 1040 kartonikach przedstawiają:
- odmianę czasowników nieregularnych w czasie teraźniejszym (14),
- formy podstawowe czasowników nieregularnych (45),
- tryb przypuszczający (33),
- rekcję czasownika (165),
- zwroty (409),
- idiomy (300),
- przysłowia (74).

Odmianę czasowników nieregularnych, formy czasowników i rekcję czasownika podzielono na dwa poziomy zaawansowania. Materiał oznaczony symbolem B1 może być przyswajany równolegle z materiałem zawartym w tytule FISZKI - Słownictwo 3, a oznaczony symbolem B2 - równolegle z tytułem FISZKI - Słownictwo 4. Zwrotów, idiomów i przysłów można uczyć się na poziomie B1 lub B2 - wedle potrzeb.

Kurs "Czasowniki" składa się z dwóch części, odpowiadających kolejnym poziomom zaawansowania: poziom podstawowy (A1, A2) oraz poziom średnio zaawansowany (B1, B2). Pozwalają one opanować różnorodne zagadnienia związane z niemieckimi czasownikami.

Autorzy dołożyli wszelkich starań, aby kartoniki były maksymalnie przejrzyste i zawierały tylko niezbędne informacje. Taka forma przekazu gwarantuje, że po kilku obróceniach kartonika zapamiętuje się jego treść.
Kartoniki ponumerowano, tak by możliwa była jednoczesna nauka z FISZEK i nagrań dźwiękowych (wersja audio dostępna oddzielnie).

Seria 1000 to nasza sztandarowa seria. Każdy tytuł seri zawiera 1100 kartoników, pudełko do nauki - MEMOBOX® oraz poręczne plastikowe etui.

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij